Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjezd starého PC s win 2000

Zdravim
Mám staré PC
Název základní desky DFI AD76 RAID
CPU typ AMD Athlon XP, 1466 MHz (11 x 133) 1700+
Grafická karta ATI Radeon 9550 (RV350)
windows 2000
potřeboval bych smazat soubory na hdd ( protože je na něm win xp který nejede)dát to nějak stabilně dohromady aby to normálně fungovalo na prohlížení internetu...

za rady děkuju

W2000 obsahujú generické Microsoft drivery jako všechny Windows, o zvyšek se staráš sám.
Podepisováni, certifikace, driverú ale i jiných softwarových komponent je pravdepodobne, hlavne záležitost licencí a tedy penez pro Microsoft.

Apple nastínil jak to jde, inkasovat za každou blbost.

Bude to jenom horší ...

ok to chápu myslel sem spíš problem s hledáním těch ovladaču a jejich instalaci...ale nejspíš se tím ( W2K-SP4-CZ_Roll-Up ) nic nezmenilo jelikož při instalaci Microsoft NET Framework 3.0 vyskakuje chyba ,,musite nainstalovat W2OOO sp4 nebo novějši,,

s počítačem to moc neumim tak se radeji ptam..