Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnutie share sys.pamäte na gpu

zdravim mam problem so sharovanim pamäte na grafiku...neviem to nikde najst v biose a cez aty tray tools alebo CCC to nefunguje xX ...dosku mam asus m5a78l le verziu biosu 1401..odisla mi totiz gpu a mam tam staru hovadinu zatial ale s prepacenim ma serie to sharovanie ...vedeli by ste mi help pliiiiz? :)))

btw mam to instalnute s CD..ale ked tak tak mi sem hod link na spravny ovladac na "asus x1600 pro" skusal som uz vsetko mozne aj DNA ale nic ..ked som uz spustil tray tools tak po vypnuti zdielanaia sa nic nedialo..sharuje mi 3gb s ramky ...