Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer 9

zdravim, mam problem nefunguje mi v PC Internet Explorer, funguje jen 64bitova verze. problem je vtom, ze system Vista pri kazdem problemu ktery potrebuju odeslat, automaticky chce vsechno posilat pres tu nefunkcni verzi.Pak se dostanu do zacorovanyho kruhu:) "Internet Explorer prestal pracovat chcete odeslat zpravu o problemu" - odeslat - "nelze odeslat Internet Explorer prestal pracovat chcete odeslat zpravu o problemu".... momentalne resim na PC problem s aktualizacema nemuzu ho donutit aby stahnul servis pack 2 pro Windows Vista.zkousel jsem uz vsechny varianty ktery jsem nasel na windows.microsoft.com a ten explorer mi praci jen stezuje. Nejspis to vsechno spolu souvisi. Ale ja i kdyz se potrebuju dostat na poradce pri potizich, tak to jde automaticky zas pres ten nefunkcni Explorer, takze se nedozvim nic.
predem dekuji za rady:-)

nefunguje mi v PC Internet Explorer,

+

momentalne resim na PC problem s aktualizacema nemuzu ho donutit aby stahnul servis pack 2 pro Windows Vista

docela problematicky SW stav tveho PC !

Jentak info o me : me IE9 funguje a mam Vista SP2
ale stejne spise pouzivam Firefox

Doporucuji pouzivat jiny prohlizec, pripadne zaloha dat a reinstal OS

abych to uveld na pravou miru. tyhle problemy resim ted protoze jsem si konecne nasel cas a sformatoval jsem PC. Vistam skoncila podpora na SP1 takze aktualizace proste nejdou. a ja na dvd Sp2 nemam. Stahnul jsem ho i rucne. ale proste v pulce to vyhodi chybu a nejde nainstalovat.Psal jsem ze jsem delal vse podle navodu na microsoft.com az kdyz jsem vycerpal moznosli tak hledam a schanim rady jinde. Jinak v PC nic nemam. Jen OS zakladni ovladace a par programu ofice a acrobat(ten mymochodem taky nejde)ccleaner, to je asi vse...
pisu z prace az dorazim domu budu zkouset dal...

OK, diky do tech udalosti urcite mrknu.jak sem psal SP2 mam stazenej, dokonce mam i tu pripravu nebo jak se to menovalo.ale stejne to vyhodi chybu. az budu doma tak sem hodim zas jak sem pokrocil...

ale stejnak vsem dekuji, pokud jeste nekoho neco napadne budu rad:)