Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontakty na samsung galaxy Advance

ahoj,při koupi tohodle telefonu se mi stalo,že všechny kontakty na simkartě byli přeházené,mezi jmény bylo dělítko,za jmény bylo /1 .Všechny kontakty ze sim jsem překopíroval do telefonu a přepsal správně. Teď mi jde o to,abych kontakty na simkartě vymazal a ty v telefonu překopíroval na simkartu,ale nevím jak. A potom jsem chtěl všechny tyhle kontakty uložit-zazálohovat na pc nebo na flash.Jde to? Díky M.

A proc na SIM? Na Simce je omezen pocet znaku tusim na 14, navic pri uziti diakritiky se jeste zmensi. Pokud uz mas v telefonu kontakty spravne, sesynchronizuj je se svym Google uctem, tam zustanou zalohovany, navic je lze take exportovat (CSV, vCard). V pripade potreby neni problem je kdykoliv obnovit.

díky, na simkartu je chci,kdybych potřeboval moji simku do jiného telefonu.Kontakty mám krátké a bez háčků a čárek,tudíž se mi na sim objeví celé.Ta synchronizace s googlem nevím jak se dělá,mě by stačilo jen : simkartu vymazat,zkopírovat z telefonu na sim a záloha do pc.

Jinak co se tyce vymazani kontaktu na SIM, tak v nastaveni kontaktu zatrhni jen zobrazeni na USIM, kontakty jednoduse vsechny oznac a vymaz. Kopirovat kontakty z telefonu na SIM kartu umi i samotny telefon - export na USIM i na kartu SD (zaloha) pripadne pouzij nejakou aplikaci napr. Contact2Sim, Copy to SIM Card, zalohovat se da rovnez pomoci aplikaci https://play.google.com/store/search?q=backup+cont acts&c=apps.

1) Samsung Kies, soft primo do vyrobce
2) MyPhoneExplorer, soft do PC + klient do mobilu

Oba umi kompletni spravu a synchronizaci telefonu. Sve kontakty muzes take synchronizovat, videt, vytvaret nove a ruzne editovat prave v Google uctu, chce to jen zacit pouzivat Google mail, v tomto pripade je to nejjednodussi reseni.

V telefonu se nejprve prihlas ke svemu Google uctu, pokud uz jsi, tak v nabidce nastaveni telefonu je polozka "Nastaveni uctu a synchronizace" tam vyberes svuj ucet, rozklepnes a z moznosti zatrhnes co chces synchronizovat, dale muzes zvolit jestli se vybrane polozky budou synchronizovat automaticky nebo jen rucne.