Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP 6540

Dobrý den, po zapnutí naběhne normálně Vista, která však po chvíli kompletně zbělá ( bílá smrt ). Rozhodl jsem se pro kompletní reinstalaci na win 7. Problém je v tom, že ho nemůžu donutit bootovat z CD. Celý ten bios je nějaký divný. Poprosil bych o radu jak na to pokud máte s HP někdo zkušenosti. Acer, Asus i Toshiba mi při reinstalu problémy nedělal.Předem děkuji.

HP jsem měl. A v biosu to změnit šlo.
Ještě by mohla být možnost. Po zapnutí pc zmačknout klávesu k určení výběru bootu. Někdy to bývá F5, F8, F12 nebo ESC. Tuto volbu možná nevidíte kvůli tomu, že je zobrazena jen chvíli a vy máte obrazovku ještě vypnutou. Některým LCD panelům chvilku trvá než se rozeběhnou. A nebo vám tam svítí logo HP.
Zkuste, já osobně bych to typnul na F12 nebo ESC.