Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetové připojení

dobrý den,
mám problém s najetím internetu. Po odinstalaci Comodo firewall internet security mi nejde spustit internet. Po restartu routeru i modemu, kontrole síťové karty i kabelu, domácí sítě se stále nedaří připojit k internetu. Když použiji ping www.seznam.cz tak napíše, že nemůže najít hostitele. Když se pingnu na druhý počítač v síti, tak ho taky nenajde. Před odinstalací Comodo jsem ho měl nainstalovaný jen pár hodin a nesedl mi. Mám win XP a iternet explorer 8. Pak Avat a spyware terminator. Všechny testy na škodlivý software jsou negativní. V regisrech mi zůstaly zbytky po Comodo, které nejdou odstranit. Odinstalace byla provedena v programu Revouninstaller.

Děkuji za pomoc

Odinstaloval jsem to tím programem, protože to mám přikázané. A ten ipconfig all vypsal:
wins proxy povoleno: ne
priimární připojení DNS:
Typ uzlu: neznámý
povoleno směrování IP: ne
přípona dns pode připojení:
Popis: Realtek RTL 8139 Family PCI fast ethernet
fyzická adresa: je tam zadaná hodnota
protokol DHCP povolen: ne
ip adresa, maska podsítě, výchozí brána je nastaveno

Internet v normálním režimu vůbec nenajede.
A jak se zapíná to DHCP. Myslíte tím povolit automatické získávání IP adresy ze serveru DHCP. Jestli ano, tak přepnutí na ano nic neudělalo.
V nouzovém režimu najede.

Podle mě se to hádá v tom, že mám jinou adresu IP udělenou od routru a v počítači se mi buď zobrazí samé nuly nebo jiná IP adresa než v routru, i přes to, že mám DHCP už povoleno, zjištěno pomocí ipconfig /all. V routru je nastavena IP adresa, která před nainstalováním Comodo fungovala. V PC je jiná. Ta je tam až po instalaci Comodo, kdy jsem ji vůbec nepovolil změnit.

díval jsem se na reference a až poté ho nainstaloval. Bohužel jsem natrefil pouze na kladné ohlasy. Už jsem si stačil přečíst i vaše příspěvky ohledně tohoto programu, ale bohužel jsem to nevěděl předtím, ani o ostatních negativních reakcích. Už jsem ten problém řešil i na oficiálním serveru comoda a vím jistě, že ten problém vznikl díky něho. Bohužel ani na oficiálním webu se mnou nekomunikují. Velmi "děkuji" za váš podnětný příspěvek, který mi určitě pomůže můj problém vyřešit.