Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místo na disku

Dobrý den, dochází mi místo na disku, HD má rozdělený na 2 disky C tam mám 30 Gb tam mám systém a program files, a D tam mám 900 Gb, problém mám s diskem C, kde mi zbýva něco přes 6 gb volného místa, využité místo mám 23 Gb, přitom velikost všech složek na disku činí pouze 18,8 Gb, nevíte kde mi zmizelo těch 4,2 Gb ?

v koši nic nemám, a zkryté adresáře se mi počítají k velikosti složky, když dám vlastnosti složky, nebo ne? nejspíš některé mám některé skryté, když to s tím souvisí tak jak je odkryju? jinak jsem zkoušel defragmentovat disk i vyčistit disk a beze změny.

ted mam misto přes 9 GB když jsem vypnul ten hiberfil, přeinstalovat os se mi moc nechce, mam notas a trvalo mi asi 2 hodiny než jsem naistaloval všechny ovladače, co nejvic datoveho toku jsem přesunul na disk D tak snad tech 9Gb nějakou dobu vydží. ještě zkusím něco opatrně smazat z te složky windows, abych to cele nepodělal.