Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výmena grafickej karty

Chcem sa spýtať ci pomože vymenit graficku kartu konkretne za tuto SAPPHIRE HD 7770 VAPOR-X OC aby syn mohol hravat dnesne hry?
Procesor:
AMD Athlon II X4 640 3,0 GHz
Pamäť:
4GB DDR3 1333 MHz
Pevný disk:
500GB 7200RPM SATA 2
Grafická karta:
ATI Radeon HD6570 1GB
Skrinka:
Zdroj 400W

mělo by to být v pohodě, i ten CPU bych bral jako postačující (výkonnější grafiku už ale smysl dávat nemá). Pozor ale na zdroj, pokud to bude nějaký laciný kus, mohlo by to padat/mrznout nebo dokonce shořet. Zkontroluj si na štítku zdroje jeho proud, který dává na 12V a případně sem napiš, včetně značky a modelu.