Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kapacita MP3

Dobry den, mam doma MP3 prahravac s kapacitou 1GB .. mam v nem 270Mb pisnicek ve formatu *.wma a dalsich 723Mb volneho mista. Ovsem v pripade, ze chci do prehravace pridat dalsi piosnicku, objevi se vystrazna tabulka a textem: _____nelze zkopirovat: Adresar nebo soubor nelze vytvorit. (____ je nazev pisnicky). Cim to je?? A jak udelat aby slo vyplnit i tech 723 volych MB?? Predem dekuji za opoved a radu

Já si stejně pořád myslím, že máš problém který jsem popsal výše.

U FAT16 se vejde do kořenového adresáře defaultně max. 512 položek (názvů souborů či adresářů) a to ve formátu jména 8.3 Pokud používáš LFN (dlouhé názvy souborů), vyčerpáš tuto kapacitu mnohem dříve. Další položku prostě nepřidáš, dokud něco neodmažeš. Pokud budeš ukládat písničky do podadresářů, místo pro názvy souborů se alokuje dynamicky a problém s vyčerpáním položek nenastane.

Co tak si zkontrolovat po připojení MP3mana k PC, pravý klik na disk - vlastnosti - jestli je to opravdu FAT16. Bez tohoto zjištění se těžko bude radit dál.

Nevymejšlím si ...

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;E N-US;q120138