Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní pc (os, klávesnice, myš, sestavení) do 20000 kč

Zdravím, chtěl bych nějaký herní PC do těch 20000 kč..Využití 70% hry zbytek filmy a net..Hlučnost nevadí teda pokud by to nebyl nějaký extrém..HDD bude stačit 500 GB.. Byla mi doporučena tato sestava...http://www.czc.cz/c9keu6q0t2h9qbfp3h2g7maj6g/sezna m raději bych to kupoval přes www.alfacomp.cz i se sestavením..moc by mi pomohli vaše názory případně zcela jiné doporučení sestavy..děkuju

No těch 20000 je strop takže nic moc přidávat nemůžu..500 GB si myslím že stačit bude do teď sem měl mnohem méně a už takhle sem na 21000..no právě že jsem ty recenze na špatné kompletování četl..proto raději volím alfu..jinak děkuji za názory..