Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamachi

Pouzivate nekdo ?

A funguje ?

Podle fora na hamachi.cz s tim ma dost lidi problemy, ja take, ale na hamachi.cz jsou nejaci zmateni, tak se ptam radeji tady.

Pisou tam totiz, ze pokud se klient A s klientem B spoji, klient B s klientem C taky, tak pokud se nespoji klient A s klientem C, tak je navine nejspise firewall jednoho z klientu, coz je podle me logicka blbost. Nam se to ale stal taky, jenze samozrjme zavada trva i kdyz jsme vsichni vypnuli firewall. Tak myslim, ze to zpusobuje to hamachi, proste se mu nekdo nelibi, tak ho nespoji. :-D Tak se akorat ptam, jestli mate podobnou zkusenost.

zdravím, jak to funguje?
když vytvořím síť a chci se spojit s druhým počítačem,
vyžaduje to heslo. Ne heslo síťě ale počítače.
Přestože druhý počítač ani můj není zaheslován.
Když počítače zaheslujeme tak hesla nefungují. Enter při nezaheslování také ne.
(WinXP) Díky.