Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě monitoru

Zdravím,
chtěl bych si pořídit nový monitor nedávno pořízenému novému pc.
Teď mám už od roku 2006 tenhle:http://www.alza.cz/lcd-displej-hyundai-x71s-17-cer ny--d64897.htm?lang=CZ
No a požadavky?
Chtěl bych širokoúhlý 20" až 22" monitor do 3000 i s poštovným.Ted už je u každého samozřejmostí FullHD,tak jsem si říkal že bych ho taky vzal,ale na pc hraji převážně hry a nevím jestli by to moje MSI GTX550Ti utáhla ve fullhd.Kamarád má stejnou grafiku,má fullhd monitor,hrajeme stejnou hru a nelaguje mu to,tak by to snad šlo.
Moc se mi líbí tento :22-acer-g225hqvbd-d278136.htm

Prosím o vyjádření pro ten monitor,případně podejte jiný návrh,děkuji předem

Bohužel,ale bydlím jenom s nemocnou mamkou,chodím ještě do školy a v životě jsem nedostával kapesné,takže peníze se ke mně moc nehrnou...Konečně jsem začal něco málo vydělávat,tak se musím držet při zemi a ne jak všechny dnešní rozmazlené děti.

A co tenhle ?http://www.czc.cz/acer-g206hlbbd-lcd-monitor-20/11 3385/produkt?q-c-2-f_96259940=d22.0&q-c-3-producer =s6s2jhukar6fqd8vfipskl7pppd&q-category-id=59ut0ir 02oif7b6j8lbbftr5i8&q-c-4-f_96259940=d20.0&q-c-1-f _96259940=d23.0&q-c-0-f_96259940=d24.0
Já totiž nechci moc velký,protože zaprvé nemám tak velký stůl a za druhé ve škole máme myslím 22" a mě se to zdá moc velké,ta 20" si myslím že by mi stačila,jen chci vědět,jestli je dobré to rozlišení apod.
Děkuji