Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafcká karta

Dobrý den. Moc rád bych si koupil nejakou grafickou kartu na starsi hry, jako:wow,nfs carbon,...
stacila by jen nejaka 512mb do 600kč. Mam procesor intel(r)pentium d 925
a chtel bych vas poprosit,jestli byste mi nepomohly s vyberem.Děkuji.

600 kč je spodní hranice nabídky nových karet, máš tam 2 roky záruku.... v bazaru ti daj max. 1/2 roku na jetou kartu

sem se podívej na srovnávací testy a srovnávej podle nabídky nových a bazaru, je to rovnou tip co koupit kolem těch šest stovek

http://www.hwcompare.com/447/geforce-8400-gs-512mb -vs-radeon-hd-5450/

když sem napíšeš jakou máš desku, někdo se ti může podívat, jestli to nemá nějaké další úskalí