Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký digitální fotoaparát?

Máte někdo osobní zkušenosti s Olympusem SP-350 nebo s Fujifilmem FinePix E900? Olympus má RAW a Fujifilm by podle toho co jsem našel všude na internetu by ho měl mít také, ale prodavač mi ve specializovaný prodejně tvrdil že fotí jenom do JPEGu. Který by jste si vybrali? A proč? A proč ne ten druhý? Nebo víte o jiném jež má vlastnosti výše uvedených? Děkuji za odpovědi.

Buď a nebo ještě vybráno nemám, REW bych rád a rád bych se vešel do 10 000,-. Nějaký ultra super zoom nepotřebuji, ale ještě kratší ohnisko po přepočtu na kinofil by se hodilo. Tyhle maj tuším 37 a 38 mm, ale kdyby bylo menší, uvítal bych to.