Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem update Windows

'Windows Server Update Services': je mozne donutit tuto potvoru pracovat mimo prostredia W2000 server resp. W2003 server? alebo ako updatovat 10 PC s W'XP bez toho aby si zaplaty musela tahat kazda masina z internetu len pre seba, dakujem Andrew

je mozne donutit tuto potvoru...

bohužel ne...

alebo ako updatovat 10 PC s W'XP

Microsoft od tohoto měsíce nabízí měsíční záplaty ke stažení jako ISO images, takže stáhnout jednou, instalovat mnohokrát...

Bez jakéhokoliv doménového kontroleru ale můžeš zapomenout na jakoukoliv centrální správu, i kdyby to měl být jen tupý baťák instalující ty patche z logon skriptu...