Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba 101

Zdravím,

Mám dotaz - pokaždé když se chci připojit na mail na centrumu mi vyskočí chyba "Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno." Zkoušel jsem to přes všechny prohlížeče a pořád to samé. Někdy se dostanu až do mailu ale samotný mail už se zase nezobrazí a pořád dokola.

Díky za případné rady

Spojení přerušeno
* Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli.

edit: zkusil jsem tracert, ten prošel. tak znovu připojit a už se objevila přihlašovací obrazovka - a za ní to visí:

První načtení emailové aplikace může trvat o něco déle. Pokud však během několika minut
není dokončeno, použijte klávesovou zkratku Ctrl-F5, případně vstupte do zjednodušené verze.

takovou hlášku uživatel dostane při založení schránky s prázdným mailboxem - kdyby se ovšem webmail vůbec načetl. jim to ale nenaběhne. (a ta zjednodušená verze spadne rovnou)
tak jsem asi přišel o mail.

edit2: http://pc.poradna.net/q/view/891316-taky-vam-od-ra na-blbne-email-na-centrumu