Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krachnul mi PC :D

Prosím mohl by mi někdo poradit s problémem který mi nastal na mém PC?
Problém je v tom že když zapínám počítač tak se mi zapíná ze začátku tak jak má a potom mi naskočí výběr jak chci spustit PC: nouzový režim, nouzivý režim se sítí atd. vyberu spustit systém normálním způsobem a naběhne mi to načítání systému windows jak je tam ve win 7 to logo microsoftu a po načítání se systém restartuje a jako první mi naběhne obrazovka s modrým pozadím a plná nějakého textu (nevím co je tam napsané protože během chvilky to zmizí) po tom se mi začíná počítač spouštět normálně a opět se dostanu do nabídky jak chci spustit systém windows (nouzový režim, nouzový režim se sítí atd.) když dám nouzový režim tak mi normálně funguje a počítač se zapne, ale nouzovým režimu je to na nic v...

Děkuji za odpověd. :-)

No tak píše mi to kritické chyby ... :D Chyba je tam nějaký Kernel Power a je u toho napsané:
Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.
Nevíte prosím někdo co s tím?