Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hučení v reproduktorech Genius repro SW-2.1 360

Zdravím,
včera jsem si zakoupil reproduktory a dnes jsem se konečně dostal k jejich zapojení. Bohužel jsem zjistil nemilou věc -> když si postranní reproduktory přiložím k uchu, slyším hučení. Reproduktory v rozdvojce NEMÁM.
Zakoupené reproduktory: http://www.softcom.cz/produkt/genius-repro-sw-21-3 60-10w-cerne/?flist=1

Předem děkuji za rady :-)

Existují však výjimky, potvrzující pravidlo. Mám cca 8 let malou myš (myslím, že je to model Netscrol+ mini traveller) a funguje spolehlivě i nyní. Pravda, na plastech je již vidět hodně opotřebení (exponovaná místa jsou ohlazena do hladka), ale fakt spolehlivě valí.
Pravdou je, že repro Genius nemám a mít ani nebudu :-)