Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné restartování PC

DObrý den,mám problém s počikem.Samovolně se restartuje,nejvíce při hrách,internetu,někdy se dokonce restartne i při startu,Potíže nastaly hned po koupi,po nainstalování prvního softwaru,reklamoval jsem ho.Udělali na něm paměťovou smyčku,závada se neprojevila a co to způsobuje nevědí,projel jsem ho antivirem,který každý den aktualizuji,vir tam není.Používám OS xp,CPU 3Ghz,ram 512mb,HDD 80 a 160 GB ,graf Ge force 5200/128mb ,RAdim

Může to způsobovat zdroj, nebo např. kolísání napětí v síti. Zkusit dát do jiné zásuvky, vypnout ostatní spotřebiče, zapojit UPS, zkusit jiný zdroj, odpojit ostatní mechaniky mimo systémového disku, reklamovat, pozvat domů technika a předvést na místě…