Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jagged Alliance 2 - Urban Chaos

Může mi někdo poradit: Z netu jsem si stáhl přídavek pro hru Jagged Alliance 2- Urban Chaos, vytvořený nadšenci pro tuto hru, ale se mi to bohužel nedaří naistalovat. Orig. JA2 mám naistalovaný. Že byl byl problém instalace pod Win XP SP2? Pokud někdo víte o čem je řeč, prosím sdělte mi postup. Dík.

Samozřejmě, že instalátor mi "něco" napíše. Když to zjednoduším: tzv. "proklikám" se až obrazovku (která, i jako celá instalace vypadá jako po DOS-em) a zde asi chce instalace uvést, aspoň jsem to tak pochopil, kde se původní verze hry na HDD nachází. A tady je kámen úrazu.Jsou zde na výběr mé disky, klasika A - disketa, disk C, disk D. Hru mám na "D". Tudíž otevřu "D", najdu hru - OK, no a bohužel "Error" - text tak na půl stránky v angličtině. Zkoušel jsem různé podsložky této hry na "D" , pokaždé tentýž výsledek. Proto jsem doufal, že zde bude někdo, kdo si to již instaloval a tímto laicko-lidovým způsobem popsaný problém třeba bude znát.