Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde připojit k https

Dobrý den,mám problém notebook se mi nepřipojí k žádné adrese kde je HTTPS
používám chrom ale problém je v každym prohlížeči
počítač jsem restartoval
modem jsem taky restartoval
jsem připojen přes wi-fi
mám windows 7

může to blokovat firewall? co tam máš?
blokace na routeru? zákázaný port 443? jak je notebook připojen k poskytovateli, jaké prvky jsou mezi notebookem a ISP?

např. Eset Smart Security je schopný, má to v takové pěkné nabídce v systémové liště, nabídnou ochranu HTTPS (nabízí to co je vypnuté a mohlo by se zapnout - třeba rodičovská kontrola a jiné), ale ta ochrana je blokace..... a dá to pak chvíli najít v menu programu v pokročilém nastavení a blokaci zrušit :-) před týdnem jsem na to narazil a kroutil jsem hlavou co to udělali za skvělou fíčuru