Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla firefox - připojení není důvěryhodné

Dobrý den,
používám vyhledávač mozilla firefox. Když se chci připojit na internetbanking české spořitelny, tak mi vyskočí okno s hláškou, že toto připojení není důvěryhodné. Ta sama hláška se mi objeví pokud to zkouším u jiných bank. Pokud ovšem použiji vyhledavač internet explorer, tak se připojím na internetbanking bez problému.V čem může být problém ? Děkuji.
Zmena predmetu, pôvodne: Mozilla firefox (los)

Takže po několika dnech se tu záhadu podařilo vyluštit. Snad pro ostatní, které by tento problém postihnul. Takže použivateli prohlížeč Mozilla firefox a antivirovou ochranu Eset smart security 5, je nutno v tomto antiviru v pokročilých nastaveních odškrtnout "Nepoužívat kontrolu protokolu SSL" a je to. Prosím ,netýká se to ostatních prohlížečů.