Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinacle studio 15 - chybí ikonka pro import z DV kamery

Dobrý den,prosím o pomoc.Chci udělat import videa z DV kamery do Pinacle studia,ale nemám tam tu ikonu DV(kamera).Nedávno mi to fungovalo bez problémů.FireWire mám v PC i kabel.Zkoušela jsem program i znovu nainstalovat,ale je to pořád stejné.Předem moc děkuji za radu a návod

Z názvu programu místo nadpisu se mnoho nedozvíme.
Změna předmětu, původně: Pinacle studio 15 (host)

program by ti měl po spuštění sám naběhnout při připojeném kabelu do sekce stahování. Pokud ne otevři Piinacle studio dej přejdi do oddělení stahnout a proved to ručně.
Je divné že se studio rovnou nepřipojí. Neinstaloval jsi poslední dobou nějáký program?
Podívej se do systému co zda nemáš u firewire žlutý otazník

včera program fungoval,dělala jsem si videa z dovolený a dnes ráno jsem chtěla pokračovat a už to nefungovalo.prosím ještě o radu jak se dostanu do systému abych zkontrolovala u firewiru ten žlutý otazník a popřípadě pokud by tam byl tak co s tím mám dělat.Díky moc za pomoc