Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7

Koupil jsem si PC a dostal jsem na něm nahraný od výrobce Windows 7 Home Premium.A chtěl jsem počítač komplet přeinstalovat,protože mám sním nějaké potíže,ale nemám ten Windows na CD,tak se chci zeptat jestli je možnost ho nějak vypálit?Děkuji

Koupené PC s legálnim W7 OEM mívaj :

- recovery partition
- nejakej nástroj na vytvorení recovery DVD

Ak by si tam nemel nic z toho, musíš použít nástroj z jiného zdroje, na vytvorení zálohy systémové particie, ideálne okamžite pri prvním zapnutí, kdy je systém ješte v čistém, nezasvineném stavu.

Prípadne múžeš kontaktovat prodejce a žádat instalační médium, múže to být spoplatnené.

Když nic z toho nemáš, rešení samozrejme existuje. Jaké a odkud, si musíš zjistit sám. Je to všeobecne známy poznatek ale zároveň není právne čistý.