Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytváření programu s...

Zdravím,
Chtěl bych si zkusit udělat nějaký program, ale ne v tom psacím prostředí, ale že bych si něco naklikal a uložil. Něco jako je QT designer. Nějaký tip?
Děkuji.

A co by ten program měl dělat? U vytváření některých programů se psaní nevyhneš, protože klikáním nejde dělat vše. Klikáním vytvoříš vizuální část, ale to, co má program dělat obvykle píšeš.