Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze pouzit video vstup na VGA

Mam takovy problem, mam grafickou kartu MSI NX-6600 VTD 256, ktera ma VIVO (video vstupy a video vystupy) a ted kdyz jsem chtel nahrat video z kamery nemohl program najit zadne zarizeni. Tak jsem zkousel preinstalaci ovladacu, odebrani graficke karty ze spravce zarizeni a pozdejsi instalaci, ale stale nic. Kdyz jsem vzdy instaloval grafickou kartu instalovala se i cast nazvana NVIDIA Capture device nebo tak nejak a ted to jen nainstalovalo ovladac pro grafickou kartu. Nevite nekdo jestli se da tato funkce nejak doinstalovat. Jinak TV vystup funguje bezproblemu.

Pred diky vsem za odpovedi

[mod]Vyreseno (mif)[/mod]

Klobouk dolu ted to funguje. Zapomnel jsem doinstalovat tyto WDM kdyz jsem menil desku. Myslel jsem ze na disku to zustalo tak jsem jen doinstaloval obycejne ovladace a tohle jsem nemohl nikde najit. Diky moc ted uz pracuje vse jak ma :-)