Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung galaxy blokace

ahoj lidi vcera jsem postoval zde na forum problem s mobilem ktery ukazuje, ze je zablokovana sit. Dneska jsem se dozvedel - pri volani na cislo - ze telefon je policii CR blokovan ve vsech opratorech a je nahlasen jako kradeny. Mobil jsem samozrejme neukradl byl to narozeninovy darek pro mamku, je porizen v bazaru a je i se zarukou atd. Proto se na vas obracim s otazkou co mam delat v teto situaci? zaruka nasetsti jeste plati takze ho muzu vratit ale bojim se abych misto nej nedostal zase nejaky blokovany. da se to nejak odbkolovat? a jestli se ten telefon odblokuje, pujde vystopovat policii nebo neco? Díky

Já bych trval na vrácení peněz. Pokud by to odmítl, sdělil bych mu, že to hlásím na policii. V každém případě si opiš veškerá data ke kterým se v telefonu dostaneš. Číslo, IMEI - stiskněte klávesy * # 0 6 #. To pro případ, že by dělal problémy.