Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Norton mi maže soubor

Zdravím ,po stažení instalačního souboru a následného otevření mi Norton nahlásí že soubor je nebezpečný a byl odebrán a nemožu dojít na to jak ho znovu obnovit. Má nato někdo nějaký řešení?? :-D

v nouzáku antivirus není aktivní

to muselo platit před hodně lety.
v nouzovém režimu nepoběží update a podobné zbytečné funkce. protože real-time scan běží jako služba, netýká se ho vypnutí autoruns procesů. a protože ms si nedokáže chod windows bez antiviru představit, určitě tuto cizí službu nevypíná - právě proto, že nouzový režim je výhodný k odvirování.

ale tip na dočasné odstavení antiviru tazatel dávno dostal, nevím co ještě řeší.

Uz ti bolo povedane ze si mozes nastavit aj vynimky. To znamena nastavis si do vynimiek ten nazov suboru a potom ti ho uz nebude mazat. A kazdy slusny antivir umoznuje aj docasne vypnut realtime ochranu. To mozes urobit tiez. Naco si instalujete dementne antiviry ked nemate ani paru jak sa to pouziva.

Za antivir sa platia rocne poplatky takze sa to nemoze zrazu na PC objavit, takze niekto za to plati a ak nie tak by to mal odinstalovat duplom ptz potom je to nejaka zavirena corka. Ja neviem koho to je PC a netvrdim ze si ho instaloval ty, ale niekto ho tam instaloval a dokonca za to este aj plati rocny poplatok, tak on je blby :) Ak to je len demoverzia od vyrobcu tak ju stejne mozes hned aj odinstalovat ptz po par mesiacoch stejne prestane fungovat a budde chciet aby si zaplatil.