Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir na Skype !!

Ahoj potřeboval bych poradit dneska mi jeden kluk poslal na skype tuto větu a odkaz k tomu : hej je to vase skype profil fotku? IJCnv Otevřel sem to a hned mi bylo jasné že je to vir tak mi to samo odeslalo taky tuhletu větu jako spam všem lidem na skype . Tak sem spustil protivirový test všechno se vymyzalo ale tu větu mi to po nějakou dobu rozeslalo všem kontaknům zase .. Měl by někdo nějakej nápad jak se toho zbavit díky za odpoěď.

Expert users -- and only expert users -- who know what they're doing can also remove the worm manually.

1. Restart the PC in safe mode
2. Run regedit
3. Go to HKLM/software/microsoft/windows/currentversion/run once find entry with mshtmldat32.exe. Delete this entry.
4. Go to Windows\System32 directory and delete following files: wndrivs32.exe, mshtmldat32.exe, winlgcvers.exe, sdrivew32.exe
5. Go to windows/system32/drivers/etc
6. Find file hosts
7. Open it with notepad, ctrl+a and delete all entries (this will resume your antivirus updates), save, close.
8. Restart the PC.

Wishing you a virus-free week.

ja som bol dnes na pokeci a aj tam posielaju pravdepodobne ten skurveny skypovy virus ma takuto podobu goo.gl/Q62VM je to skypovy virus aj som nan klikol da sa to odstranit antivirusom Avast PRO Antivirus 2013 v8.0.1482??????