Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internetový prohlížeč pro starý notebook

dobry den.Mam doma stary notebook:celeron 1.10 ghz,ram 496mb,16mb grafika.A potreboval bych nejlepsí a nejrychlejsí prohlízec na internet.prosim poradte

Změna předmětu, původně: internetový prohlížeč
Změna kategorie, původně: Internet (host)

496 milibitů je opravdu málo...
Prohlížeč sice spustíte, ale už dááááávno to není nenáročná aplikace na systémové prostředky! Všude všechno bliká, flashové reklamy na vložky Jouwejs z jemného bodláčí létají všude možně, javaskripty (většinou blbě napsané) vytěžují i moderní CPU,...