Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows xp ovladače

Ahoj, potřeboval bych poradit kde se dají stáhnout ovladače na základní desku Asus P4P 800 Deluxe, stahoval jsem je z této stránky jenže problém je v tom že všechny soubory jsou stejný ať se jedná o zvukovku nebo grafiku a když jsem to nainstaloval stejně to nešlo, rád bych vás jen předem poprosil : jsem lajk pouze se ptám a nepřál bych si aby mě tu někdo urážel skrze toho že neznám takový základní věci, díky moc za vaši pomoc

jsem lajk pouze se ptám a nepřál bych si aby mě tu někdo urážel skrze toho že neznám takový základní věci, díky moc za vaši pomoc

Pokud něco neznám a nepohybuji se v té příslušné oblasti lidské činnosti, tak seženu někoho, kdo to umí. Slepé střevo si přeci též normálně uvažující jedinec nebude pižlat sám. Plyn a elektro též, ač incoolisté se hrabou bezostyšně i v tom.

Dodatek: "hoppus" vám to přistrčil přímo před čumáček, ale ono nic. Ovšem, je to stejně jen pokračování telenovely...