Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednorázové stažení souboru z úložiště?

Existuje služba typu úložiště souborů taková, aby se po prvním stažení (zde uložený) soubor automaticky smazal?

Tj., uložím soubor do úložiště na webu, pošlu někomu mailem odkaz na stažení souboru, po stažení se soubor z úložiště automaticky smaže.

Pavel

Nevim.
Pokud ale uploadujes na ulozto tak ti nabidne 2 hyperlinky
1. klasicky odkaz na stazeni
2. odkaz na smazani prave ulozeneho souboru
Posli kamaradovi oba odkazy a on pak soubor smaze