Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nešlo mi spustit PC

Zdravím, dnes jsem přišel domů, že si přeinstaluji WIN a jakmile jsem vše zazálohoval, restartoval jsem PC a co se nestalo. Všechny komponenty běžely, jen disk a cd rom které jsou na pata rozhraní, nereagovaly. Po vyndání a zandání všech komponent se nic nestalo a počítač stále nešel. Ve vzteku jsem počítač nechal ležet a když jsem k němu po hodině přišel tak se z ničeho nic rozběhl. Čím to je, že mi to nejednou udělal ?

grafika : ATI radeon HD 3800
CPU : AMD athlon 64 x2
zdroj : Fortron 460W
základní deska asrock
RAM 2GB

Hezký den díky za odpovědi

p.s.: jediné vysvětlení pro to mám, že můj počítač má telepatické schopnosti a nechce být přeinstalován

jak nekdy? popis zmyslove vnemy ktore si pri tom zaznamenaval :)

P.S. inac uz bolo pisane vyssie moze to byt vsetko mozne napr. skrat reset buttonu alebo zdroj alebo problemy s kablom, diskom, doskou, cimkolvek. Nejaky studenak/blby kontakt. Alebo vadny zdroj. Ak sa to bude opakovat tak budes muset postupnym odpajanim buttonov a komponentov, a vymenou zdroja na test zistit co to sposobuje.

Taky bych se přikláněl k tomu zdroji. Od jisté doby Fortrony po záruce rády postupně odcházejí (nafukují se v nich nekvalitní kondenzátory značky CapXon). Pokud si na to troufneš, odpoj síťovou (230V) šňůru, ztiskni počkej na vybití kondenzátorů (zhasnutí led na mainboardu) a odkrytuj ho. Nafouklé kondenzátory odhalíš pohledem. Vypadají např. takto:
http://s9.postimage.org/rrld76w3j/Asus_P5_P800_Eli te_caps_1.jpg