Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký batoh pro 17" notebook

Ahoj, bratr má za 3 týdny narozeniny a já se mu rozhodnul koupit batoh pro notebook, má velikost 17,3".

Máte nějaký tip, dobrou značku, nebo dle zkušenosti nějaký doporučíte?
Určitě tu bude spousta lidí, co mají notebook, a určitě dost lidí má "17kový".

Předem říkám, že značka Crumpler se mi designově nepáčí.
Hodně se mi líbí tento Wenger Pegasus, ale je už na cenové hranici snesitelnosti.
Edit:// Ještě možná více se mi líbí tento Booq Taipan, ale na prodej jsem ho nikde nenašel.

tak treba ja mam 17" notebook s batohem, jezdim s nim parkrat rocne na chalupu, jinak ho nikde nenosim, pro me idealni reseni, jenze batoh jsem dostal k notebooku a snad se prodaval i samostatne, ale uz se kazdopadne neprodava, je to tenhle.

Osobně v tom bohužel také neporadím. S batohy zkušenosti nemám, sám po dlouhá léta nosím (či jsem nosil) pouze brašny na notebooky ve velikosti 14"-15" (většinou kožené od D-lex, Lenovo, v současné době i na delší cestování velmi praktickou a prostornou nylonku od HP).

Menší test 27 batohů (řekněme přehledovější, pro představu) najdeš např. v Computeru č. 23/2010 na s. 84-95.