Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Profily v XP Professional

Zdravim, deje se mi to jen na jednom notebooku ale dost me to stve.
Cas od casu (treba i v rozmezi 3 tydnu) sefik zapne notebooka, prihlasi se ale misto do sveho normalniho profilu se mu vytvori profil novy (treba username.domena1).
Nemuzu pokazde prepisovat profilepath v registrech (coz mi nejak nechce fungovat) nebo vracet obnovu systemu o 1 den zpatky (to funguje vzdy).
Nevite nekdo proc se tak deje ze se XP neprihlasi do sveho profilu ktery je porad funkcni a vytvari si profil novy?
Server: SBS 2003
Stanice: XP Pro RU version
Zpusob prihlasovani: domenovy acc, notebook neni stale pripojen k siti (tj prihlasuje se cachovanym domenovym heslem)

Rad bych se toho nejak vyvaroval.. znaci to snad neco ze profil muze byt poskozeny a proto se vytvori novy?

obnovuju tento thread protoze se mi to stalo za tu dobu asi 3x znova.. :) proc nekdy ten notas po xdennim pouzivani najednou zacnou ignorovat domenovy profil a snazej se zakladat vlastni? (pr. puvodni byl nickname.domena a vytvori se nickname.domena1) .. pokavad vratim pres obnoveni systemu byt jen o den zpatky tak se zase prihlasuje do domenoveho profilu.. a takhle zase treba mesic v pohode. PS: ten profil ktery se vytvori je prazdny, a uzivatel ma zalozen stejny account i na lokalnim PC