Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknuti videa na youtube pri HD/Full HD

Dobry vecer.Mam takovy problem a vubec si nevim rady.Kdyz si pustim video na youtube v 360/480 jede v pohode a muzu na nej koukat kdyz se nahrava atd.Ale kdyz si ho pustim v HD/Full HD video se zasekne a dokud se nenahraje tak se na nej nemuzu divat.Nevite cim to muze byt?Reinstall Flashe jsem delal a nepomohlo...vesmes mam problemy s youtube od te jiste spatne verze FlashPlayeru.
Pouzivam Firefox 15.0.1 Pc-Windows 7 Ultimate 64bit.
Jinak vse ostatni jde uplne normalne..jen to video.
Dekuji za pomoc

ked myslis ze to sposobuje ista verzia flashplayera tak na adobe.com maju aj archivy verzii (klikas na flash player a potom na "mam iny OS") a tam je aj odinstalator aj archiv (v .zip-e si najdes spravnu instalacku podla toho jake mas Win a ta bez "-ax" v nazve je pre FF). Ja som sa vratil nedavno na verziu 11.2.posledna a zakazal som update