Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem outlook 2002 a diskuzni skupiny

zdravim,
nainstaloval jsem si outlook 2002, pri prvnim spusteni mi to naimportovalo veci z outlook express vse funguje ok,
ale nejak se mi nepretahly diskuzni skupiny, nebo nevim kam. poradite nekdo, nejak to nemuzu najit.
diky
guest

no tak to je opravdu vylepseni 3-[

muzete mi prosim doporucit nejaky email klient ktery umi vice uctu, umi diskuzni skupiny, umi zalohovani a umi importovat vse z OE.

nechce se mi zkouset tisice klientu abych je za chvili zase odinstalovat, proste mi pls poradte nejaky takovy co splnuje co jsem napsal vyse (coz je imho zaklad)

diky

Osobně jsem s kombinací Outlook - Outlook Newsreader spokojen. Možná je to tím že už to používám leta.

Ty chceš v podstatě *jakýkoliv* e-mailový klient a vybral sis Outlook, to není nejlepší volba. Outlook totiž není primárně poštovní klient. Pokud nepoužíváš kalendář, úkoly a potažmo MS Exchange server nemá "velký" outlook pro tebe žádný smysl.