Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pc jede super,po vypnutí špatný rozjezd

Zdravím,poslední dobou mám problém ze zapínáním PC,musím cca 10krát zapnou/vypnout než normálně najede.Správně po zapnutí má pc 1 pípnout,najíždí,obraz naskočí a pc vpohodě jede až do windows,pak klidně celí den jede(int.,hry atd).ZÁVADA: poslední dobou při zapnutí pc se jen rostoči větráky pak po chvilce 3krát zapípá deska a obraz nikde,pak ještě asi za dalších cca 30sek. jednou pípne,ale stále se nic neděje není obraz.Musím pc vypnout a tak to opakovat dokuď pc nenajede jak má,cca až po desáté.Po úspěsném spuštění pc normálně pracuje,ale druhý den se toto opakuje.Teploty pc ok.Zdroj jsem koupil novej(450Wat)je to stejné jako se starým zdrojem,takže asi deska???Budu rád za vaše nápady:-)DĚKUJI

Deska:Asus P5Q SE
RAM: 4 GB ddr2
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9400
Graf. : Ati radeon HD 4650
Zdroj: Fortron 450Wat

ještě doplním, že po vyndání a očištění všeho je dobré vrátit zpět jen nezbytné minimum - jeden paměťový modul, CPU, chladič. Pokud má deska integrovanou grafiku, spolehnout se na ni, jinak osadit i diskrétní. Pokud to nepomůže, zkusit vyměnit ten jeden paměťový modul (když se člověku nechce čekat na memtest).