Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myš přestala fungovat na stole

Zdarec. Používám myš acer mp141-P k netbooku a normálně v pohodě fungovala. Před pár minutami jsem ji dal do batohu, za dalších pár minut ji vytáhl a znovu zapojil a najednou nebere stůl a musím mít podložku. Přitom předtím neměla se stolem rok problém, mnohokrát cestovala atd. Co se to s ní za cca 10 minut v batohu stalo? Nebo se stolem? Vše je jak předtím.

byla v ceně netbooku a není nějak špatná, tak nebyl důvod, jinak jiné myši domá mám.. no a problém jsem vyřešil.. v batohu se mi odlepila skluzka, takový kumový skoro plochý kolečko a začlo to takhle blbnou, odlepené byly všechny 4, 1 jsem našel, nalepil zpátky a i když 3 chybí už zase funguje jak má ::)

ikaždopádně díky za tip, snahu