Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačka nec slim

ahoj mám vypalovačku nec-7550a a nemůžu najít žádný firmware, a vím, že existuje novější, protože jsem se díval na test mechanik a tam ji testovali s FW 1.02 + já mám 1.0, proto se ptám tady odborníků protože vy víte kde to hledat. Jaký FW je pro tuto mechaniku nejnovější? Děkuji

Rozdíly jsou vidět v tabulce pod firmwary u jednotlivých typů vypalovaček. Z ní je vidět, že RPC1 toho "umí" trochu víc než originální firware, ale musím upozornit, že je to firmware NEORIGINÁLNÍ, tudíž v případě reklamace paličky by mohly nastat problémy s jejím uplatňováním. Já osobně u své paličky NEC 4550 už delší dobu používám firmware 1.X6 ( v té tabulce už není a vyhovuje mi víc než 1.X7) bez sebemenšího problému.