Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neuznaná reklamace GK

Zdravím. Velmi rozčílen prosím o vyjádření k neuznané reklamaci GK Sapphire HD 6670. Celá věc se má takto:
28.8. jsem obdržel tuto sestavu. Přimontoval vlastní disk, nainstaloval vše potřebné, začal hrát Crysis na plné detaily, když v tom se počítač najednou vypl a nešel zapnout. Jenom problikly LEDky. Zkusil jsem tedy vyjmout grafickou kartu a hle, počítač v pořádku fungoval. GK jsem tedy poslal na reklamaci, 4.9. ji prý přijali. K dnešnímu datu mi přišla z domů, reklamace nebyla uznána – "Neuznano mechanicky poskozen zlaty pin". Na fotkách vše vypadá takto a takto. Moje otázka tedy zní, zda je možné, aby kvůli podobné záležitosti karta nefungovala? Pokud ano, jak se bránit, když se závada projevila na již sestaveném PC od CZC, do kterého jsem montoval jen disk a s grafickou kartou přišel do styku pouze při jejím posílání na reklamaci?

Děkuji za odpovědi.

Myslím si toto vlákno zaslouží napsat, jak to celé dopadlo. Inu dobře, na účet přišly peníze za kartu. Nakonec pomohla vytrvalost, link na Poradnu a hrozba ČOI. Tímto bych rád poděkoval všem zúčastněným :beer:

Nebudu zakládat nové vlákno a zeptám se tady. Vyplatí se koupě grafiky 7750 k procesoru G640? Někdo tu vzpomenul, že může být vadný PCIe a nasadil mi tím semínko pochybnosti do hlavy. Lze to nějak spolehlivě ověřit bez prostého vyzkoušení? Sousedova fungovala, ale nezkoušel jsem hrát hru...