Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia e52, nastavení

dobrý den, prosím vás o návod jak vyřešit tento problém.
Mám Nokii E52 (koupil jsem z bazaru na netu) akdyž ji mám volně ploženou a displej je zhasnutý, tak cca co 10vteřin, měě se problikne dioda pod navi.talčítkem.
Něco podobného to dělá známému na Nokii 6300 když má např. nepřečtenou zpávu.
Chtěl byh si to bliknutí vypnout,ale nevím si rady kde? Už nevím co vše povypínat.
Návod jsem k tomu neměl, děkuji

Může to též znamenat nepřijatý hovor. Projdi si seznam posledních hovorů, přepni si do záložky Zmeškané hovory.
Pokud tě to blikání rozčiluje, podívej se do nastavení, někde tam je indikace událostí a to blikání se dá vypnout.

Jestli tomu blikání nepředchází nějaká událost (hovor, SMS, email...), tak se to vypne takhle:
Menu ("domeček") - Ovládací panel - Nastavení - Obecné - Přizpůsobení - Světelná signalizace - Dých. v poh. rež. - Dýchání světla - nastaví se na Vyp.
Jestli ti jde o signalizaci např. hovoru, tak se to nastavuje tamtéž, je to hned pod tím Dých. v poh. rež. - tam si vybereš, co ti to má signalizovat poblikáváním.
Mám stejný telefén a taky mi to "dýchání" lezlo na nervy a vypnul jsem to.
:-)
edit: Návod v ČJ najdeš na netu - není to nic utajovaného. Třeba tady.

Mobil tě informuje, že se nic neděje nebo že ti přišla zpráva, zmeškaný hovor, to podle rychlosti blikání. Pokud to chceš vypnout, proklikej se přes "Nastavení-Obecné-Přizpůsobení-Světelná signalizace" k nastavení té LEDky.
PS. Ale není to problém, je to jedna z mála užitečných funkcí. ;-)

a ještě další dotaz k "netu"
když mám zobrazenou stránku v mobilunapř. pocasi.idnes, tak se mi po chvílí načítaní zobrazí hláška /plná paměť a přeruší se mi připojení/,nevíte jestli se to dá nějak nastavit aby se načetla celá stránka i s obsahem?
u jednodušších sránek např. jen s textem je to OK
nebo zkrátka ten mobil nedokáže plně zobrazovat "grafiku" a tímto se to přeruší?
děkuji

Operační paměť není paměť telefonu. Jde o paměť, do které si telefon ukládá data, s kterými pracuje a jelikož prohlížeč od Nokie s tou pamětí nešetří, tak se celkem rychle zaplní (hlavně telefony jako N73 s 20MB po startu na to hodně trpěly). Stačí prohlížeč zavřít a paměť se zase uvolní.
Způsob připojení k internetu nemá vliv na zaplňování operační paměti prohlížečem.

mám další dotaz, lze v tomto mobilu nějak nastavit "upomínku" která bude v určenou hodinu např. zvonit, ale aby zvonila stále a pak na displeji zůstala informace, že jsem např. promeškal danou upomínku
nyní to prostě jen zazvoní a na displeji nezůstane žádné upozornění
děkuji

Tak to bude asi problém ale... Mám v mobilu dva (asi)placené programy (Alarm manager 1.0 a Handy Alarm 1.0) ale nejsem si jistý, jestli tam zůstane okno se zprávou ale možná že ano. Většinou to při upozornění vypnu, páč to mám nastavené pro důležité úkony. Upozorňuje to, s přestávkami, asi půl hodiny. :puff: