Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vlozeni kodu PHP do HTML stranky

Zdravim, mam dotaz, teprve zacinam s HTML a PHP, ale potreboval bych do stranky vlozit okno s kodem v PHP
priklad z externiho souboru v PHP (help.php) na stejnem serveru.

<title>moje stranky!!!</title>
<table width="547" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
  <!--DWLayoutTable-->
  <tr>
    <td width="320" height="240">&nbsp;</td>
    <td width="320" valign="top"><iframe name="cwindow"
style="border:5px outset purple" width=500 height=500
src="help.php"></iframe>      &nbsp;</td>
  <td width="149">&nbsp;</td>
  </tr>
</table>

Muj problem, ale je ze kdyz si otevru normalne help.php tak se zobrazi, ale kdyz vlozim do stranky html pomoci kodu nahor, tak je jen bili ctverec. Poradite mi prosim nekdo?
Predem dik TOM
[mod]kód stránky som dal do tagu code (los)[/mod]

Sice by som ti mohol napisat ako to spravit, ale....:-D
1. Napisal si ze iba zacinas s php a html, takze by si mal mat jasno co sa da spravit v HTML(CSS) a co je server-side / client-side script. Myslim ze pliest do tohto este aj javascript je na zaciatok trosku vela.
2. Automaticke obnovenie stranky sa hodi na niekolko malo specifickych stranok - si si isty ze to potrebujes?
3. Ak to naozaj chces tak napis do googla `automatic reload web page'... Ta Daaaa..ze by hned prva stranka?