Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba 80070002 windows update

Prosím o radu mám novej notebook Lenovo G580 od včerejška a nejde mi Windows update.Kdyz dam vyhledat aktualizace tak se mi tam objevi ,,Abyste mohli vyhledat aktualizace,musíte nejprve nainstalovat aktualizaci služby Windows update,, tak dam ,,nainstalovat,, a objeví se mi tam ,,Při vyhledávání nových aktualizací pro počítač došlo k chybě 80070002,, zkousel jsem to opravit podle napovedy ale nejde to.Hledal jsem i na stránkách Windows update a Microsoft update možná řešení ale pořád to nejde.Mam Windows 7 home premium.Muzete mi poradit co stim?Dekuji

Tak pro tebe dulezita data (fotky, tvoje wordy,excely, pdf...) bys zalohovat mel.
Treba 1x tydne, 1x mesicne....
Zalohovat muzes na flashku, usb externi disk, na jiny PC, do cloudu, na DVD...
Zalezi jak dulezita data mas a kolik GB to je.