Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tato kopie systému není pravá - co s tím?

ahoj,
toto se od předvčerejška zobrazuje bratrovi na jeho netbooku. zhruba před měsícem se mu vrátil ntb z reklamace, kde byla vyměněna základní deska (nevíme, zda byl obnoven systém) - záruční doba už ale skončila.
prošla jsem si thready zabývající se tímto problémem, ale sama se do toho pouštět nechci a navíc to číslo zespodu netbooku není už čitelné.
možná by ještě stálo za zmínku, že s tímto problémem jsme se nikdy nepotýkali, poprvé až po té reklamaci.

co s tím? máme nárok na opravu, i když už není v záruce? (nemám Acer kousek od baráku, zbytečně bych tam jela nerada) popř. navrhněte jiné řešení.

dík.

to nevím, může se na to podívat, ale byla bych raději, kdybych do toho nemusela vrtat.

jinak jsem si všimla další věci: když něco chci najít, najde to vždy "programy nebo "soubory". ale je to divný, protože když to otevřu, tak mi to napíše, že to nelze otevřít... tzn. nefunguje hledání.

no, jen ať si s tím v Aceru pohrají.