Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seknuti pc

Dobrý den .potřeboval bych poradit mám nainstalovaný windows7 a při prohlížení internetu se mě to občas sekne ale tak že se sekne celé pc asi tak na 15-20sekund a pak to jede zase normálně .Nevíte v čem by mohl být problém ?mám nový HDD takže to jsem vyloučil ale už mě nic nenapadá .Děkuji za pomoc

instalace w7 - nainstalovány všechny ovladače? samoadmini neznají driver chipsetu základní desky.
prohlížeč událostí - řešit nalezené chyby.
automaticky spouštěné procesy po startu - zabít všechny blbosti.
internetový prohlížeč - zakázat zbytečné doplňky, třeba od avg a podobný odpad
spávce úloh - zobrazení procesů - setřídit podle vytížení cpu: co tam vytěžuje na těch 15-20s?
naplánované úlohy - zkontrolovat zda se nespouští zbytečnosti