Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí PC se zobrazí pouze bílá obrazovka.

Dobrý den,
při prohlížení internetu se mě na monitoru zobrazil tex s varováním, že z mojí IP adresy bylo provedeno přihlášení na server s "nepovolenou" tematikou a po té jde už jen počítač zapnout a vypnout a jinak je monitor celý bílý. Přitom si nejsem vědom toho, že bych nějakou takovouto stránku navštívil.
Jedná se o blokaci PC nebo o virus? Moc děkuji za info.

Podla chabeho popisu to virus nebude. Virus sa totizto nastartuje az po OS, cize musel by si vidiet ucvitaciu obrazovku svojho tajneho OS a potom by ti teoreticky mohla zblednut.
Pokial je obrazovka biela naozaj od zaciatku zapnutia pc ide o vadny monitor, kabel alebo graficku kartu.

Děkuji za odpověď.
Při nastartování PC se ukáže uvítací tapeta a pak naskočí bílá obrazovka.
A jediné co reaguje je situace,když dám Ctr Alt Delete a naskočí vypínání PC a vypne se.
Jsem z toho dost vyplašený, jestli i přes to že jsem nenavštívil (aspoň né vědomě) stránky se zakazanou tematikou, se toto neregistruje někde na policiji, z te hlášky co se zobrazila chvilku před zkolabováním PC jsem toto vytušil.
Nebo jestli jde o "pouze" špatně chráněný PC napadený virem.

Moc děkuji za reakci.

Vyplaseny byt nemusis, nic sa neregistruje...alebo vies co bud aspon si das nabuduce pozor;o).
Skus vliezt aspon do nudzoveho rezimu, po zapnuti pc mackaj F8, ak ti naskoci tabulka s vyberom viacej moznosti vyber si nudzovy rezim so sietou. Ak sa ti v nudzovom podari nalogovat mozes toho parchanta odstrelit odtial.