Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis Privacy Expert Suite 9 CZ

Součástí tohoto programu je Ochranný štít proti různé havěti,
který by se měl automaticky spustit při každém zapnutí počítače.
Ale nikdy se nespustí.
Vždy ho musím spustit ručně přes Ovládací panely-Nástroje pro správu-Služby.
Čím to asi může být?

možná by stálo za pokus podívat se do logů: tento pc - spravovat - události, nebo eventvwr.msc
jinak od programu pro image disku čekám že bude zálohovat či obnovovat disk, a nebude si hrát na antispyware. 100x důležitější je funkční firewall než jakýsi štít dobastlený do úplně jiného programu.

100x důležitější je funkční firewall.
Brum, brum máš zcela pravdu.
Jen jsem zkoušel, jak se Acronis ochranný štít bude chovat bez ZA.
Asi se nesnášejí.
Mimochodem, Acronis Privacy Expert Suite 9 CZ není program pro image disku,
k tomu je Acronis True Image.
Brum, brum.:))

no jo, brtník je za vola.
používáme právě jejich diskové nástroje: true image a partition expert, vím že nové verze zas nějak přejmenovávají, a měl jsem za to že to je to. tak není :/

jinak nejlepší antispyware je oboustranný aplikační firewall + nepovolit ŽÁDNÉMU m$ nástroji přístup na net (protože bezpečnost a ochranu soukromých dat uživatele m$ 10 let vůbec neřešil, a až do visty půjde jen o kosmetické zalepování děr, s tím nic nenadělá ani žádný service pack).