Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC HD2 - nabíjení jinak, než přes konektor?

Zdravím. Je nějaká možnost, jak namlátit baterii pro HTC HD 2? Klidně si i udělám obvod, věci na to mám, jen potřebuji vědět, zda to vůbec půjde a jak na to. Nebo můžu sehnat kolébku pro HD2 s možností nabíjení baterie mimo mobil? Celkem by to bodlo, potřebuji ten mobil ještě používat a nemůžu ho nabíjet, protože jsou spálené nabíjecí obvody. Pak mě ještě napadlo, že bych to mohl nabíjet pomocí základové desky od starého Sony Ericsonu. Místo 5V by do něj šlo ale jen 3,7 a není tam žádná signalizace toho, že je nabito.

Díky moc za pomoc :)

Sám nevím... Prostě se přestal nabíjet. V servisu řekli, že nabíjecí obvod je spálený a jelikož je celý integrovaný do základní desky, oprava by stála kolem 4000 Kč. Že prý ty kontakty toho obvodu jsou doslova utrhaný a cesty na které by se to mělo přiletovat jsou poškozené. Nechápu, jak se to mohlo utrhat. Jinak ještě mě napadlo, že bych s nějakým šikovným kutilem dal dohromady komplet nový obvod a nacpal ho do mobilu, což by neměl být problém.