Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemohu hrát hry na celé ploše monitoru.

Přeji Vám příjemný den. Vážení, mám takový problém: u jakékoli hry, ať už je to Duke 3D, Call
of Duty 2, Faraon atd. mám kolem hracího okna asi dva a půl cm. černý lem, jako by to bylo špatným rozlišením. Nemohu se toho zbavit tzn. nemohu roztáhnout hru na celý monitor. Podotýkám, že to dělá jen u her. Filmy a programy jdou dobře. Můžete poradit?
WIN XP SP2, GeForce 4 MX 440, Biostar M7Vid 800, ADI P750 17" CRT

Mělo by to být změnou obnovovací frekvence, takže jak píše Lrrr, tak poštelovat monitor při rozlišení a frekvenci, co používá hra, nebo taky můžeš nastavit, aby hry frčely na stejné frekvenci jako klasická Win plocha při adekvátním rozlišení, tedy aby plocha i hra jely např. na 1024x768@85Hz - hry totiž často a rády jedou na pouhých 60Hz.
To zafixování provedeš pomocí prográmku ReForce.
Více najdeš tady:
www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task=v iew&id=3488&Itemid=47&limit=1&limitstart=99